• Ogłoszenie na zakup systemu transportu podwieszanego

  W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, ogłasza zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności na zakup systemu transportu podwieszanego w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Ogłoszenie na zakup

  Ogłoszenie na zakup komory do śrutowania, sprężarki śrubowej z zbiornikiem ciśnieniowym, kabiny do malowania, pieca do polimeryzacji składających się na kompletną linię do malowania wyrobów

 • Informacja o wyniku postępowania NR 1/LRPO 1.5.1/2016

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania na zakup komory do śrutowania, sprężarki śrubowej z zbiornikiem ciśnieniowym, kabiny do malowania, pieca do polimeryzacji składających się na kompletną linię do malowania wyrobów w ramach Zada...

 • Informacja o wyniku postępowania NR 2/LRPO 1.5.1/2016

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania na zakup systemu transportu podwieszanego w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Ogłoszenie na zakup dziurkarki z systemem flow drill

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, ogłasza zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności na zakup dziurkarki z systemem flow drill w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Informacja o wyniku postępowania NR 3/LRPO 1.5.1/2016

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania na zakup dziurkarki z systemem flow drill w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Ogłoszenie na zakup materiałów promocyjnych

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, ogłasza zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą rozeznania rynku na zakup materiałów promocyjnych w ramach Zadania nr 2 – Działania informacyjno-promocyjne.

 • Informacja o wyniku postępowania NR 4/LRPO 1.5.1/2017

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania zgodnie z zasadą rozeznania rynku na zakup materiałów promocyjnych w ramach Zadania nr 2 – Działania informacyjno-promocyjne.

 • Ogłoszenie na zakup spawarki (2 szt.)

  W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, ogłasza zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą konkurencyjności na zakup spawarki (2szt.) w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Ogłoszenie na zakup przecinarki taśmowej (2 szt.)

  W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, ogłasza zapytanie ofertowe zgodnie z zasadą rozeznania rynku na zakup przecinarki taśmowej (2szt.) w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Informacja o wyniku postępowania NR 5/LRPO/ 1.5.1/2017

  W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania zgodnie z zasadą konkurencyjności na zakup spawarki (2szt.) w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Informacja o wyniku postępowania NR 6/LRPO/ 1.5.1/2017

  Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Poddziałanie 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne, firma PKM Wioletta Poniatowska spółka jawna, przedstawia informację z wynikiem postępowania zgodnie z zasadą rozeznania rynku na zakup przecinarki taśmowej (2szt.) w ramach Zadania nr 1 – Zakup linii technologicznej do produkcji wyrobów metalowych.

 • Informacja o zakończeniu projektu!

  PKM Wioletta Poniatowska Spółka Jawna informuje o zrealizowaniu projektu pn. „Rozwój przedsiębiorstwa PKM Wioletta Poniatowska Sp. j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z metali”